ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНИ 2276 ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Військова частина 2276 Національної гвардії України запрошує усіх бажаючих на військову службу за контрактом.
За військовослужбовцями строкової військової служби і військовозобов’язаними при прийнятті на військову службу за контрактом зберігаються військові звання, присвоєні до прийняття на військову службу за контрактом. Громадянам, які приймаються на військову службу за контрактом на посади рядового складу і не мають військового звання, присвоюється військове звання солдата. Військовозобов’язаним, які мають спеціальні звання або класні чини, в разі їх прийняття на військову службу присвоюються військові звання в порядку переатестації з урахуванням їх спеціальних звань або класних чинів, рівня освіти, досвіду служби та відповідності посаді, на яку їх призначено. Чергові військові звання присвоюються військовослужбовцям, у яких закінчився строк вислуги в попередньому військовому званні та призначених на посади, за якими штатом (штатним розписом) передбачені військові звання вище тих, що вони мають, з урахуванням їх професійно-ділових якостей, організаторських здібностей, результатів командирської (професійної) підготовки і досвіду служби.
ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України, які проходять військову службу за контрактом, становить 7000 гривень на місяць.
Зазначений щомісячний розмір під час проходження служби збільшується у зв’язку з призначенням на посади з вищим тарифним розрядом, присвоєнням чергового військового звання, встановленням надбавки за вислугу років, а також з проходженням служби пов’язаної з підвищеним ризиком для життя.
Крім того, передбачені наступні виплати:
-допомога для оздоровлення (один раз на рік);
-матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань (один раз на рік в межах затверджених асигнувань);
-одноразова допомога на початкове обзаведення (військовослужбовцям строкової військової служби, які прийняті на військову службу безпосередньо після закінчення строкової військової служби на військову службу за контрактом);
-винагорода за тривалість безперервної військової служби (понад 15 років та кожні наступні 5 років);
ПРОДОВОЛЬЧЕ ТА РЕЧОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Продовольче та речове забезпечення військовослужбовців здійснюється за нормами і в терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Військовослужбовці військової служби за контрактом забезпечуються харчуванням за рахунок держави під час несення бойового чергування, варти, у разі призначення до складу добового наряду, а також під час перебування в навчальних військових частинах (центрах) або таборах для відпрацювання завдань з бойової (навчально-бойової) підготовки.
Військовослужбовцям військової служби за контрактом речове майно видається за рахунок держави.
ВІДПУСТКИ
Тривалість щорічної основної відпустки встановлено залежно від вислуги в календарному обчисленні:
• до 10 років – 30 календарних днів;
• від 10 до 15 років – 35 календарних днів;
• від 15 до 20 років – 40 календарних днів;
• понад 20 календарних років – 45 календарних днів.
Бажаючим вступити до лав Національної гвардії України необхідно звернутися до кадрового органу військової частини 2276, попередньо зв’язавшись з начальником кадрів частини за міським телефоном (05446) 2-60-44 (слухавку знімає черговий телефоніст і Ви просите з’єднати Вас з відділом кадрів).

(05446) 2-60-44

Ваш отзыв