ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2276(МІСТО ОХТИРКА) ЗАПРОШУЄ ДО ВСТУПУ ДО АКАДЕМІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

З 2017 року завдання по відбору кандидатів для вступу на навчання за державним замовленням до Національної академії Національної гвардії України покладено на військові частини Національної гвардії України. В нашому випадку це військова частина 2276, яка розташована в районі с. Климентове.
Бажаючим навчатися на очному відділенні (стаціонарі) в Національній академії Національної гвардії України (м. Харків) з метою здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, отримання військового звання „лейтенант” необхідно звернутися до кадрового органу військової частини 2276, попередньо зв’язавшись з начальником кадрів частини за міським телефоном 2-60-44 (слухавку знімає черговий телефоніст і Ви просите з’єднати Вас з відділом кадрів).
Умови вступу та навчання до Національної академії Національної гвардії України, перелік факультетів, спеціальностей та іншу інформацію Ви можете дізнатися з наших рекламних проспектів. а також переглянути на офіційному веб-сайті Академії на вкладці „Абітурієнту”.
Прийнявши рішення про вступ до Академії, Вам необхідно написати заяву, зібрати визначений пакет документів (автобіографії, характеристики, довідки та інше), пройти психологічний відбір (тестування у офіцера-психолога частини), пройти місцеву медичну комісію та військово-лікарську комісію в м. Суми. Перелік документів, направлення для проходження медичних комісій видає кадровий орган військової частини 2276. Навчальну справу (після здачі всіх необхідних документів і проходження комісій) формує та направляє до Академії військова частина 2276. Термін направлення навчальної справи – не пізніше 15 червня 2017 року.

0507660435

Ваш отзыв